Jest... Jest... Jest!!!

Marek | Blog Marka | 2007-10-14, 21:22

Choć byłem pewien, że nigdy tego nie będzie. Moja strona w internecie czynna, żebym mógł pisać do Państwa ten dziennik/nocnik z Antypodów. Na razie 8 godzin różnicy, już zaraz będzie 10. Lecę w poniedziałek wieczorem. Wcześniej cały dzień w studiu, żeby nagrać reklamówkę. Jak ja nie lubię nagrywać reklamówek! Potem już tylko 24 godziny i już tam będę. Będę... To chyba moja 10 wyprawa do Australii. Chyba, bo jakoś przestałem liczyć. Także lata. Czas nie czeka na nas. Nowoczesność w domu i zagrodzie jest niezbędna i stąd ten dramatyczny krok. Nie będę pisał o sobie. Mam nadzieję, że jeśli ktoś z Państwa tutaj jest, to wie o co chodzi. reszta wyjdzie "w praniu". PozdroMarek.

Pozostałe wpisy
» Tu Opole! (2026-06-09, 19:54)
» Znowu Samotnia... (2026-06-04, 19:54)
» Wiosna w Miłkowie... (2026-06-02, 19:54)
» Izera... (2026-05-30, 19:54)
» Wietrznie... (2026-05-28, 19:54)
» Asertywność... (2026-05-19, 19:54)
» Przesilenie... (2026-05-16, 19:54)
» Prywatność już nie istnieje... (2026-05-12, 19:54)
» Innym okiem... (2026-05-09, 19:54)
» Mieć głos Barry'ego... (2026-05-05, 19:54)
Marek Niedźwiecki RSS Feed

Ten blog to wyraz moich osobistych poglądów. MN