Urodziny...
Mija czas i już... Dwa lata Radia 357, jest radość... Dziękuję. Bez Słuchaczy nie ma Radia. Dwa lata minęły, a my ciągle gramy. Jutro też jest dzień... 18 sierpnia 2014 roku byłem w Kimberley National Park. Tam wtedy słońce zachodzi o 18 i nagle robi się noc. Zimna, bo tam wtedy jest zima. Jak dobrze, że kołdra jest ciepła, można włączyć ogrzewanie łóżka. Słońce wschodzi dokładnie o 6 rano i zaraz potem można wejść pod prysznic. Na śniadanie jajki. Ładne wspomnienia...
Kieruj się na południe... 5 stycznia 2023
9.00 - 10.00
Simply Red - Fairground
Paul Mauriat - Love Is Blue
half•alive - Nobody
Anna Maria Jopek & Pat Metheny - Upojenie
Zadymka For Africa - Na holi
Anna Maria Jopek - Zrób co możesz
Atmosphere - Lauda
Lasse Mathiessen - Dreams Don’t Make Noise
10.00 - 11.00
Tears For Fears - Advice For The Young At Heart
Earth Wind & Fire - Fantasy
Queen - Radio Ga Ga
Fleetwood Mac - The Chain
Richard Marx - Hazard
Kayah - JakaJaKayah
John Farnham - You're the Voice
Czesław Niemen - Klęcząc przed tobą
Marek Grechuta - Wędrówka
Stevie Wonder - Overjoyed
Seal - Love's Divine
11.00 - 12.00
Gino Vannelli - Wild Horses
Weyes Blood - Hearts Aglow
Mike & the Mechanics - All I Need Is a Miracle
Pink Floyd - Learning To Fly
The Clarisse Sisters Feat. Basia - Fire & Ice
Basia - Third Time Lucky
Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams
Blondie - Rapture
Rod Stewart - Rhythm Of My Heart
Coldplay - Talk
Kate Bush - Cloudbusting
















Pozostałe wpisy
» Tu Opole! (2026-06-09, 19:54)
» Znowu Samotnia... (2026-06-04, 19:54)
» Wiosna w Miłkowie... (2026-06-02, 19:54)
» Izera... (2026-05-30, 19:54)
» Wietrznie... (2026-05-28, 19:54)
» Asertywność... (2026-05-19, 19:54)
» Przesilenie... (2026-05-16, 19:54)
» Prywatność już nie istnieje... (2026-05-12, 19:54)
» Innym okiem... (2026-05-09, 19:54)
» Mieć głos Barry'ego... (2026-05-05, 19:54)
