Cukierek albo...

Marek | Blog Marka | 2024-10-31, 19:54

Miałem dziś sięgnąć po jeden z odcinków serialu "Detektyw Monk", ten który dzieje się w Helloween, ale jakoś to nie moje klimaty... A na dodatek "złapał" mnie inny serial. "Terytorium". Ładnie, choć brutalnie pokazuje Australię. Są zdania, że to taki gorszy "Yellowstone". Może tak, ale w tym australijskim gra... Jacek Koman. Gra więźnia, ale gra jak zwykle dobrze. Serial miał premierę tydzień temu. Tylko 6 odcinków, ale może będą następne?





Kieruj się na południe... 31 października 2024

9.00 - 10.00

Michael Bublé - Feeling Good
Paul Mauriat - Love Is Blue
Parcels - leaveyourlove
Coldplay - The Karate Kid
The Effect - TIND
Sade Adu - Young Lion
Noé Preszow - Nos années 20
Stretch - Why Did You Do It
Foreigner - Say You Will
U2 - City Of Blinding Lights
Daryl Hall & Dave Stewart - The Whole World's Better

10.00 - 11.00

Ric Ocasek - Hello Darkness
Beth Hart - Never Underestimate A Gal
Roger Hodgson - In Jeopardy
Edyta Bartosiewicz - Opowieść
Billy Joel - A Matter Of Trust
Marc Cohn - Silver Thunderbird
Led Zeppelin - Immigrant Song
The Cure - A Fragile Thing
Argent - Hold Your Head Up
Czerwone Gitary - Barwy jesieni
Czerwone Gitary - Jesień idzie przez park
Zaho de Sagazan, Tom Odell - Old Friend
Air Supply - Making Love Out Of Nothing At All
Simply Red - Jericho

11.00 - 12.00

Mr. Mister - We Belong To No One
Tears For Fears - The Girl That I Call Home
Richard Marx - Angelia
Vertical Horizon - Everything You Want
Carole King - City Streets
Chic - Le Freak
Stevie Wonder - So What the Fuss (feat. Prince, EnVogue)
Shawn Mullins - Lullaby
Procol Harum - The Truth Won't Fade Away
Deep Purple - Might Just Take Your Life
Manhattan Transfer - Spice Of Life
Maynard Ferguson - Gonna Fly Now (theme from "Rocky")




Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...
Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...
Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...
Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...Cukierek albo...

Pozostałe wpisy
» Kroki... (2026-06-13, 19:54)
» Myśleć pozytywnie... (2026-06-11, 19:54)
» Tu Opole! (2026-06-09, 19:54)
» Znowu Samotnia... (2026-06-04, 19:54)
» Wiosna w Miłkowie... (2026-06-02, 19:54)
» Izera... (2026-05-30, 19:54)
» Wietrznie... (2026-05-28, 19:54)
» Asertywność... (2026-05-19, 19:54)
» Przesilenie... (2026-05-16, 19:54)
» Prywatność już nie istnieje... (2026-05-12, 19:54)
Marek Niedźwiecki RSS Feed

Ten blog to wyraz moich osobistych poglądów. MN