Playlista...

Marek | Blog Marka | 2024-06-04, 19:54

Zmiany, zmiany, zmiany... Na stronie 357 zawsze można zobaczyć "co było grane". Wchodzimy w "Twoje 357" i dalej "sprawdź playlistę!". Nie trzeba czekać do 19.54. W każdą sobotę zapraszam, bo tylko tutaj pojawia się moja lista przebojów. Dziś w Warszawie padał deszcz tylko między 7 i 8. Moja droga do pracy... Ciekawe dlaczego podczas deszczu robią się korki na ulicach. Panie Doktorze?

Pozostałe wpisy
» Tu Opole! (2026-06-09, 19:54)
» Znowu Samotnia... (2026-06-04, 19:54)
» Wiosna w Miłkowie... (2026-06-02, 19:54)
» Izera... (2026-05-30, 19:54)
» Wietrznie... (2026-05-28, 19:54)
» Asertywność... (2026-05-19, 19:54)
» Przesilenie... (2026-05-16, 19:54)
» Prywatność już nie istnieje... (2026-05-12, 19:54)
» Innym okiem... (2026-05-09, 19:54)
» Mieć głos Barry'ego... (2026-05-05, 19:54)
Marek Niedźwiecki RSS Feed

Ten blog to wyraz moich osobistych poglądów. MN